Lifestyle

Postanowienia Noworoczne

Nie wiem jak to się stało, że rok 2018 już się kończy. Czas upłynął szybciej niż bym tego chciała. Dzieci rosną tak szybko, że chciałoby się zatrzymać czas i cieszyć każdą chwilą.

Ten rok był przełomowy dla mnie. Zrezygnowałam z pracy w firmie, w której pracowałam odkąd zamieszkałam w Londynie, czyli 9 lat. Zmiana nie była łatwa, ale nadszedł czas na spełnianie swoich celów i marzeń. Udało mi się znaleźć pracę, o której nawet bym nie marzyła jeszcze 2 lata temu.

Zaczęłam nowa dietę mimo, że to nie był Nowy Rok a Black Friday 😉 Muszę się przyznać, miałam z tym poślizg przez Święta, ale mam nadzieję że mi wybaczycie. Jak to mówi Quczaj, „Idą Święta, każda d..pa urośnięta” 🙂

Co ważniejsze uruchomiłam swój blog, o którym marzyłam już od wielu lat, lecz ciągle brakowało mi odwagi i czasu na zrealizowanie tego marzenia. Minęło pierwsze dwa tygodnie od momentu opublikowania mojego pierwszego wpisu i już licznik odwiedzin pokazał niewyobrażalną dla mnie liczbę 200 odsłon. Jestem Wam bardzo wdzięczna za czas poświęcony na czytanie moich wpisów i motywuje mnie to jeszcze bardziej do pisania.

MOJE POSTANOWIENIA NOWOROCZNE NA ROK 2019

  1. Cieszyć się i doceniać jak najwięcej dobrych rzeczy w codziennym życiu.
  2. Spędzać więcej czasu z rodziną.
  3. Dodawać nowe wpisy na blogu co najmniej dwa razy w tygodniu.
  4. Utrzymać dietę i osiągnąć swój cel.
  5. Założyć kanał na YouTube 🙂

Trzymajcie kciuki.

Jakie są Wasze postanowienia na rok 2019?

Pozdrawiam,

Irena

xxx

Reklama